Meklējam PHP IZSTRĀDĀTĀJU!

▏DARBA PIENĀKUMI:

  • Uzturēt esošam klientam sistēmu, kura veidota uz php un symfony framework un liela skaita integrācijām
  • Darbs gan komandā, gan patstāvīgi
  • Darba laiks 9:00-18:00 vai elastīgs (var apvienot ar studijām)
Darba snieguma vērtēšana:

Vai darbinieks ir ticis galā ar darba uzdevumu un vai projekts ir nodots klientam

▏PRASĪBAS:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā (vēlama, bet nav obligāta)
  • Vēlama 1-2 gadu pieredze programmatūras izstrādē
  • Vēlamas labas angļu valodas prasmes
  • Izpratne par veiktspējas, drošības, testēšanas un citiem izstrādes aspektiem
Datorprasmes:
  • Vēlamas zināšanas par PHP un symfony framework, HTML un JS
  • Pieredze darbā ar datubāzēm
Personības prasības:

Pedantiskums, termiņu ievērošana, orientācija uz rezultātu un sadarbību, augsta atbildība, vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes

▏MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Iekšējās apmācības un apmaksāti kvalifikācijas celšanas kursi, semināri, konferences
  • Piektdienu vakaru hakatoni, ideju prāta vētras, iespēja realizēt savas idejas (komandas, tehniskais atbalsts no uzņēmuma puses)

à Gaidīsim tavu CV un pieteikumu uz: darbs@andit.lv

#teirdarbs #darbs #IT #vakance #Riga #php #karjera

Meklējam kolēģi --> FRONT-END PROGRAMMĒTĀJU!

▏PRASĪBAS:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā
  • Vismaz 2 gadu pieredze darbā kā programmētājs
  • Angular 2+ - labā līmenī
  • Node.js - labā līmenī
  • TypeScript - labā līmenī
  • MySql - labā līmenī
  • HTML5 - labā līmenī
  • Docker vēlams, bet nav obligāts
  • Vagrant vēlams, bet nav obligāts
  • Redis vēlams, bet nav obligāts
  • Git - vēlams, bet nav obligāts

▏PIENĀKUMI UN PROJEKTI, KUROS STRĀDĀSI:

  • OCR (digitalizācijas) risinājuma pilnveidošana (AI un Machine learning)
  • OCR risinājuma izstrāde priekš loģistikas nozares
  • Dalība Blockchain projektu izstrādē finanšu nozares uzņēmumiem

▏JA TEV IR:

  • Tu nebaidīties kļūdīties un ir vēlme mācīties, apgūt jaunas tehnoloģijas
  • Tev piemīt iniciatīva, mērķtiecība un augsta atbildības sajūta
  • Un esi gatavs strādāt!

▏TAD MĒS TEVI GAIDĀM UN PIEDĀVĀJAM:

  • Iespēju izaugt par Full-stack vecāko developeri
  • Labu algu
  • Brīvu darba režīmu
  • Iespēja realizēt savas idejas (komandas, tehniskais atbalsts no uz ņēmuma puses)

Sazinies caur FB vai sūti pieteikumu uz birojs@andit.lv vai darbs@andit.lv

Meklējam kopīraiteri!

▏ Vēlama interese vai praktiska pieredze ar kriptovalūtām/ par to kā strādā blokķēdes tehnoloģijas! Ja tas esi tu, piesakies. Ja zini tādu - iesaki!

à Pieteikumu sūti uz darbs@andit.lv

#teirdarbs #darbs #IT #vakance #Riga #karjera